Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ - 2020. НОВЕЛИ ЗАКОНОДАВСТВА В БУДІВЕЛЬНЫЙ СФЕРІ В 2020 РОЦІ.
МІСТОБУДІВНА ДІЯЛЬНІСТЬ. ЗМІНИ В ПРАВОВОМУ РЕГУЛЮВАННІ. ОСНОВНІ ЗАКОНИ ТА ПІДЗАКОННІ АКТИ – ПОРЯДОК ЇХ ВЗАЇМОДІЇ ТА КОЛІЗІЇ.
11-12 лютого 2020р. м.Київ, готель "Козацький" (ст.м."Майдан Незалежності") мапа /на поселення в готель "Козацький" знижка 15% для учасників семінару/
Вартість участі у дводенному семінарі - 3800 грн. без ПДВ (можлива оплата з ПДВ) Один день семінару (на вибір) - 2800 грн.
I ДЕНЬ I ДЕНЬ
ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ. ЗМІНИ. НОВІ ДБН. КОНТРОЛЬ ТА НАГЛЯД. ПОЗБАВЛЕННЯ ДАБІ НЕВЛАСТИВИХ ЇЙ ФУНКЦІЙ. 1. НОВЕ!!! Затвердження нових критеріїв для проведення перевірок. Створення on-line платформи «Прозора ДАБІ» як запорука публічності і прозорості для забудовника. Впровадження інспекційного порталу ДАБІ. 2. Нові Постанови КМУ щодо положень ЗУ №1817-VIII та практика їх застосування. 3. Мінрегіон затвердив нові будівельні норми планування і забудови:
4. Архітектурно-будівельний нагляд і контроль. Органи та їх повноваження. Держава і органи місцевої влади. Сфера відповідальності, дії і повноваження. 5. Дозвільна документація у дворівневій системі архітектурно-будівельного нагляду та контролю. Особливості реєстрації. Відміна декларації. Прийняття в експлуатацію (яка процедура?). 6. Особливості взаємовідносин суб'єктів містобудування з системою архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Нюанси подачі документів. Повідомлення: коли виникає право на виконання будівельних робіт. Як правильно звертатись з Повідомленням. Докази неправомірних дій у випадку спору з інспекцією. 7. Підготовчі роботи згідно змін у Постанову КМУ № 466: перелік. Процедура узгодження. Можливості звільнення від оформлення підготовчих робіт. 8. Контроль достовірності даних при реєстрації декларативних та дозвільних документів. 9. Прийняття побудованого об’єкта в експлуатацію для об’єктів 2-го (СС2) та 3-го (СС3) класу наслідків згідно змін у Постанові КМУ №461. 10. Створення Єдиної Державної електронної системи. 11. Зміни у дозвільній та контрольно-наглядовій процедурі. 12. Підвищення професійного рівня виконавців робіт у будівництві і відповідно - якості їхніх робіт. 13. Анулювання деяких кваліфікаційних сертифікатів згідно постанови КМУ від 25 квітня 2018р. № 327. 14. Ліцензування будівельної сфери – нові зміни. Відмова від ліцензій з класами наслідків СС1. Повне ліцензування робіт класів СС2, СС3. Нові форми документів. 15. Авторський і інженерно-технічний нагляд. Технічне обстеження та паспортизація об’єктів прийнятих в експлуатацію, новий статус БТІ, технічна інвентаризація побудованих об’єктів. 16. Зміни у Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури згідно Постанови КМУ від 25 квітня 2018р. №327. 17. Інженерна підготовка виробництва як основний елемент уникнення конфліктів з ДАБІ. Рекомендації. 18. НОВА !!! Професія "ІНЖЕНЕР-КОНСУЛЬТАНТ" в Україні. 19. В Україні запрацював НОВИЙ порядок легалізації самобудів, побудованих до 2015 року. Вимоги органів державного архітектурно-будівельного контролю до замовника.
1. ДСТУ 8855:2019 ВИЗНАЧЕННЯ КЛАСУ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) - (прийнято та надано чинність наказом ДП «УКРНДЦ» від 24.06.19р №175) на заміну ДСТУ-Н Б В.1.2-16:2013) (набрав чинність з 01.12.2019р.). 2. НАСТАНОВА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА БУДІВНИЦТВО ДСТУ 8907:2019 (прийнято та надано чинність наказом ДП «УКРНДЦ» від 15.10.19 №311. (Набирає чинність з 01.06.2020р.) на заміну ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012). 3. Проекти підготовчих робіт. 4. НОВІ нормативні акти і документи (Постанови КМУ) з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. 5. Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішення при реалізації проектів енерго-термомодернізації. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків». 6. ЗУ «Про енергетичну ефективність будівель». 7. Обов’язкова експертиза для об’єктів будівництва, в тому числі з 18.12.2017р. згідно ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля». АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО БУДІВЕЛЬНИХ НОРМ, СЕРТИФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ВИКОНАВЦІВ, ПРОЕКТУВАННЯ ТА КОШТОРИСНОГО ЦІНОУТВОРЕННЯ У БУДІВНИЦТВІ. 1. № 156-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про будівельні норми» щодо удосконалення нормування у будівництві» (набрав чинності з 19.10.2019) 2. ЗУ № 124-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію» (набрав чинності з 16.10.2019) 3. НОВІ ВИМОГИ ДО СКЛАДУ ТА ЗМІСТУ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
4. Сертифікація відповідальних виконавців. Термін дії сертифікатів. Проходження курсів підвищення кваліфікації. Які сертифікати для ГІП? Які для підпису кошторисної частини проектної документації? Анулювання, вилучення сертифікатів. 5. Проектування та експертиза проектів будівництва. a. оновлений з 01.06.2018 р. ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації» - основні зміни; 6. Штрафні санкції у будівництві.
7. Необхідність сертифікатів. 8. Розрахунок вартості авторського нагляду: плановий і фактичний. 9. Зміна №3 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт у будівництві та експертизи проектної документації на будівництво»
II ДЕНЬ II ДЕНЬ
БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ, ПЕРЕПЛАНУВАННЯ. ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ ТА СУДОВА ПРАКТИКА. ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ. 1. НОВЕ!!! Порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна. 2. НОВЕ!!! Запровадження електронного кабінету замовника. 3. НОВИЙ!!! порядок технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та реєстр права власності на новозбудовані об’єкти. 4. ЗЕМЛЯ В БУДІВНИЦТВІ!!! Права на земельну ділянку, що дозволяють проводити його забудову.
5. НОВЕ щодо оцінки впливу на навколишнє середовище та розробка розділу проектної документації ОВНС. Огляд нового масиву законодавчого регулювання щодо оцінки впливу на навколишнє середовище. 6. НОВІ Державні будівельні норми з 01 вересня 2018 року. Проблеми застосування ДБН Б.2.2-12:2018 та огляд судових процесів щодо скасування його затвердження. 7. ВИДИ БУДІВНИЦТВА. Суперечливість щодо технічного переоснащення. Ремонт, реконструкція та перепланування – в чому відмінність. 8. ОСТАННІ ЗМІНИ (розширення) переліку будівельних робіт, що не вимагають отримання дозволів та введення в експлуатацію (працюємо без ДАБІ). 9. НОВІ законодавчі обмеження щодо забудови в історичних ареалах. Перебудова пам’яток та об’єктів культурної спадщини. 10. Система дозвільної документації: основні ЗМІНИ 2017-2019 років. 11. НОВЕ!!! Законодавче врегулювання відхилень від ДБН 11. Чи потрібно отримувати дозвіл на будівництво, приймати в експлуатацію перепланований об’єкт? 12. В чому відмінність перепланування жилих і нежилих приміщень. 13. Проблема делегування функцій замовника та моделей управління проектом. 14. Винесення мереж: договірний і дозвільний аспект. 15. Регулювання відносин щодо інвестування будівництва. Законодавчі обмеження і дійсна природа відносин сторін. Нова концепція «права очікування» інвестора. Баланс ризиків. 16. Пайовий внесок на розвиток інфраструктури: особливості при реконструкції та переплануванні. Скасування пайової участі для певних сількогосподарських та інших об’єктів (аналіз Закону від 23.11.2018, № 2628-VIII). 18. Остання судова практика щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва. 19. НОВЕ!!! Термомодернізація і сертифікація енергоефективності: аналіз законодавства, що вступає в силу в липні 2019 року. КОШТОРИСНЕ НОРМУВАННЯ У БУДІВНИЦТВІ. 1. Практика визначення вартості будівництва на всіх стадіях інвестиційного процесу за ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 зі змінами (інвесторська кошторисна документація, договірна ціна, розрахунки за обсяги виконаних робіт, у тому числі порядок обчислення маси прибутку, розрахунку коштів, необхідних на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, ризиків учасників будівництва, інших витрат, які враховуються у зведеному кошторисному розрахунку (на зведення розбирання титульних тимчасових будівель та споруд, утримання служби замовника тощо).
2. ЗУ № 124-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про стандартизацію» (набрав чинності з 16.10.2019). 3. Вартість будівництва визначається на підставі затверджених МІНРЕГІОНОМ кошторисних норм і нормативів з ціноутворення у будівництві, які є обов’язковими під час здійснення будівництва об’єктів із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, кредитів, наданих під державні гарантії". 4. Замість ДСТУ з ціноутворення будуть оновлені кошторисні норми і нормативи. ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ В БУДІВНИЦТВІ. 1. Договір підряду на виконання проектно-вишукувальних та будівельних робіт. ДСТУ-Н Б А.3.1-33:2015. НОВІ !!! Істотні умови договору підряду. Гарантійні строки, приховані дефекти, позовна давність. 2. Контроль за виконанням договору підряду. Перевірки Держпраці: особливості відображення вимог трудового законодавства в договорах підряду. 3. Штрафні санкції. 4. Зустрічайте Комплексний план перевірок 2020! 5. Договірні відносини з технаглядом та їх особливості. 6. Роль та обов'язки інженера-консультанта в будівництві. Зміни в статті 11 Закону про архітектурну діяльність, що вступають в силу з 01 грудня 2019 року щодо інженера-консультанта та інженера технічного нагляду. (ЗУ № 199-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» (набрав чинності з 01.12.2019).
ФОРМИ ЗВІТНОСТІ ДОКУМЕНТІВ 1. Форми звітності за проформами FIDIC.
А також Для Замовників та Учасників 5 лютого 2020р. «ФОП-контроль». Все про контроль, перевірках і ризики при роботі з ФОП» 13-14 лютого 2020р. «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ 2020! Ринок землі – які перспективи. Практика застосування нових правил. ЗМІНИ практики розгляду Верховним судом земельних спорів» 20-21 лютого 2020р. «ДОГОВІРНІ ВІДНОСИНИ в 2020 році. ЗМІНИ: Регулювання, Податки, Судова практика» 25-26 лютого 2020р. «МІНІМІЗАЦІЯ ПОДАТКІВ. ОПТИМІЗАЦІЯ ПОДАТКІВ. НОВІ СХЕМИ» 20 березня 2020р. «ОРЕНДА НЕРУХОМОСТІ:ТОРГОВІ ЦЕНТРИ, ОФІСНІ ЦЕНТРИ, КВАРТИРИ ТА ІН.»
|
История и новости в монетизации блогов. Заработка в сети. А так же СЕО (SEO) оптимизации сайтов.
четверг, 30 января 2020 г.
Будівництво в 2020р. Глобальні зміни в законодавстві по будівництву
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий